Navigace
 
Náborové informace
Informace pro zájemce o vstup do guildy
Czech Crusaders:Guilda preferuje hráče starší 18ti let, kteří to mají v hlavě srovnané. Záleží nám hlavně na povaze hráče a na jeho chování.


Pro vstup do guildy Czech Crusaders, si musí každý založit registraci na tomto webu (aktivace účtu bude provedena během 24 hodin) a napsat přihlášku (dle vzoru) do příslušné sekce. Jméno uživatele na foru je stejné jako vaše main postava ve hře. Jméno postavy ve hře musí být čitelné, lehce vyslovitelné a nesmí obsahovat části vulgárních slov (platí i pro ALT postavy). Po schválení přihlášky dvěma oficírama, nebo leaderem, může zájemce o přijetí napsat ve hře na některý z těchto nicků:

Madogs, Sephius, DorganaDůležitá je u nás povinná komunikace přes Team Speak. Pokud se stane hráč členem guildy, obdrží IP na TS server, přes který se komunikuje. Je to hlavně proto, že dnešní MMORPG jsou velmi rychlé a je důležité soustředit se na hru. Koordinace a vedení raidů si bez komunikace nelze představit. Povinný je i mikrofon, protože pasivní používání TSka se ukázalo neefektivní.


Po přijetí je každý recruit povinen prostudovat si pravidla guildy a řídit se jimi. (Nezapomeňte si požádat o zpřístupnění celého obsahu fora).


Každý nově přijatý hráč je u nás ve zkušební době jeden měsíc, během kterého se ukáže jeho charakter, povaha a ochota pomáhat druhým. Během této zkušební doby může byť z guildy vyloučený. Vyloučit hráče z guildy může jen leader nebo jeho zástupce.


Hráči kteří chtějí chodit raid instance se nahlásí na Raid Planner, kde jsou dopředu rozepsané jednotlivé akce.


Případnou pomoc (skilly, souly, atd) a informace o jednotlivých classech získají nováčci od zkušenějších hráču na Team Speaku, popřípadě na foru.Vedení guildy:

Leader:
MadogOficíři:
Denaril
Dorgana
Maxmilian
Sephius
Filipes
Raid Leader:
Madog

Jak má vypadat přihláška :

- Váš věk
- Vaše pohlaví
- Název postavy
- Class charakteru
- Level charakteru
- Crafting (řemeslo) charakteru
- Předešlé zkušenosti s MMO
- Proč chcete hrát právě u nás
 
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 

Vygenerované za: 1.14 sekund
88,344 návštěv