Navigace
 
VítejteČINNOST GUILDY JE V SOUČASNÉ DOBĚ ZASTAVENA

Případní zájemci se mohou hlásit v guildě "Česká Legie" www.clrf.czVítejte na stránkách Czech Crusaders. CZ/SK guildy lvl 17 ve hře RIFT: Planes of Telara.

Hrajeme za Guardiany na serveru Icewatch.


Přijímáme do našich řad nové členy, kteří chtějí s námi prožívat všechna dobrodružství, která čekají v různých koutech planety Telara. Nechť Vás čest provází na cestě za slávou a nesmrtelností.


Naším cílem je vybudovat stabilní hráčskou základnu, která bude schopna samostatných pravidelných raidových akcí. Samozřejmostí je pomoc začínajícím hráčům (vybaveni, soul buildy, atd). Komunikujeme na TS3, pokud někdo potřebuje poradit není třeba se ostýchat a zeptat se na cokoliv. Preferujeme starší hráče, ale dáme šanci i mladším, kteří nás přesvědčí, že to mají v hlavě srovnané. Hrou se chceme hlavně bavit a odpočinout si od všedních starostí. Po přijetí do guildy, bude každému zpřístupněno celé fórum, kde najde spoustu užitečných informací o hře a guildovních akcích.Úspěchy a progress:


10-man Raids

Drowned Halls T1 - 4/4
Gilded Prophecy T1 - 4/4
Rise of the Phoenix T2 - 4/4


20-man Raids

Greenscale’s Blight T1 - 5/5
River of Souls T1 - 4/5
Hammerknell Fortress T2 - 5/11
 
TRANSFER 2

Tímto oznamujeme, že guilda Czech Crusaders transferuje 10.6.2012 na server ICEWATCH.

 

Vzhledem k situaci, která nastala jsme se rozhodli, že se přesuneme na server Icewatch, kam se stahuje převážná část CZ/SK komunity a vlastne i spousta dalších guild. Ostatní servery povětšinou skomírají, ale na Icewatch to celkem žije.

Uvidíme jak to bude se spoluprací s CZ/SK komunitou, popřípadě s nějakou mezinárodní guildou, která chodí 20man T2 a T3 raidy.

Každému kdo se po 10.6.2012 logne do hry, to oznámí, že guilda se přesunula a když transferne, tak ho to automaticky přidá do guildy. Jen je potřeba si před tím vybrat poštu, popřípadě věci co máte v aukci.

 
TRANSFER

Tímto oznamujeme všem, že guilda Czech Crusaders transferuje 22.2.2012 na server RIPTALON.

 

Rozhodli jsme se, že zkusíme posílit naše řady a podíváme se po někom, kdo by chtěl bojovat pod zástavou Czech Crusaders. Na serveru Riptalon jsme se také domluvili na spolupráci s CZ/SK guildou Sanctum Guardians. Zkusíme spolu naplánovat nějaké raidy a uvidíme jak se to osvědčí. Věřím, že to bude ku prospěchu všech a každý se bude moci podívat do 20 man raidů.

Každému kdo se po 22.2.2012 logne do hry, by to mělo nabídnou automaticky transfer. Jen je potřeba si před tím vybrat poštu, popřípadě věci co máte v aukci.

 
Šťastné a veselé

Tak to uteklo jako voda a máme tu první vánoce v RIFTu....

 
DKP systém na raidech

Byla doplně pravidla guildy při raidech a podrobně rozepsán DKP systém.

 
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 

Vygenerované za: 1.21 sekund
88,343 návštěv